יחסי ציבור וקידום תקשורתי

יחסי ציבור וקידום תקשורתי הם כלי ניהולי ייחודי המסייע בבניית ובשמירת ערוצי תקשורת, הבנה,קבלה ושיתוף פעולה הדדי בין הארגון וקהלי המטרה שלו . יחסי ציבור מבוססים על העברת מידע אודות ארגון כדי לשפר את תדמיתו, לעודד צמיחת הארגון והישרדותו. יחסי ציבור כרוכים במשלוח מידע לפרטים וקבוצות המשפיעים על הארגון ומושפעים ממנו, וכן קבלת מידע מגורמים אלו: עובדים, איגודים מקצועיים, לקוחות, ספקים, הקהילה, בעלי המניות, בעלי עניין, מקבלי החלטות, אמצעי התקשורת והממשלה.

יחסי ציבור הם לא רק אזכורים בכלי התקשורת אלא הופעות של פרזנטורים או מוצרים שמייצגים את הפירמה בכלי התקשורת השונים וכך לחזק ולקדם את המודעות של הצרכן לגבי הפירמה, המוצר או האישיות.

 

אנו באביגל & אברמוביץ מתאימים לכל ארגון אסטרטגיה ייחודית ופועלים מנת לספק ללקוחותינו את מגוון האמצעים הנדרשים להפקת המרב מהאסטרטגיה הייחודית והמובילה שנוצרה עבורם. צוות המשרד עושה שימוש במגוון רחב ויצירתי של טכניקות ורעיונות להעברת מידע לתקשורת ולקידום המותג. מערך יחסי הציבור כולל: קשרים עם כל אמצעי המדיה בישראל, יזום של רעיונות לכתבות, הודעות לעיתונות, תגובות בזמן אמת ומתן מענה לכל צרכי התקשורת של הלקוח. 

 

     

    צור קשר-לא לגעת בשום אופן

    דרונט בניית אתרים
    עבור לתוכן העמוד