מיתוג ופרסום

מיתוג ופרסום

בעולם בו התחרות העסקית גבוהה הכרחי לשדר תדמית  נכונה,  אחידה ומכוונת. מטרת המיתוג והפרסום היא להטביע חותם המבליט את החברה או הארגון  מול מתחריה ולייצר אמינות גבוהה  אצל הלקוחות ולהניע אותם לפעולה. תדמית נכונה מורכבת מבניית קונספט חזותי ומילולי  ובהקניית כלים להצגה נכונה ומדויקת של המסר. כמו כן, בכדי להגיע ישירות אל  קהל היעד יש לפלח אותו  ולהגיע אליו על ידי פנייה לתחומים או למקומות אליהם הוא מתחבר.

תהליך המיתוג והפרסום באביגל & אברמוביץ  כולל מחקר מעמיק של השוק וניתוחו, בניית מטרות ואסטרטגיה בידולית המותאמת ספציפית לצרכיו של הלקוח, בניית קונספט חזותי ומילולי וליווי המותג החדש / המחודש בקליטתו בשוק ועל ידי התקשורת. חשיפה תקשורתית מתוכננת היטב היא תנאי הכרחי להצלחת תהליך המיצוב והמיתוג.

אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את  BAZZ STUDIO   לעיצוב גרפי ועיצוב תדמית עסקית, וחוסכים מהם את הצורך לפנות למשרד פרסום חיצוני ויקר. העבודה כוללת גיבוש שפה ויזואלית ותרגום הקונספט לכל סוגי התוצרים התדמיתיים והשיווקיים, כגון: עיצוב לוגו, סלוגן, כרטיס ביקור, ניירת פירמה, מעטפות וחתימת מייל תואמת, כתיבת תכנים לאתר אינטרנט עיצוב ובניית מצגות עסקיות לחברה בפורמטים של PowerPoint ,Flash,  ועוד.

הפרסום אצלנו כולל עיצוב וקופירייטינג לפרסומות במדיה הדיגיטלית, מודעות לעיתונים, גלויות/ פלאיירים/ שילוט/רול-אפים/ אינסרטים/ שילוט וכדומה. אנו מתמחים בכתיבת תכנים שיווקים המיועדים לפרסומים שונים, החל מפרוספקטים וחומר פרסומי, דרך ביטאונים פנימיים, ועד ניוזלטרים.

לבסוף, פרסום איננו פונקציה של יחסי ציבור, אולם ישנם סוגי מודעות תדמית התורמות לקידום תדמית החברה על ידי הדגשת ההיסטוריה שלה, הישגיה, או תרומתה האזרחית. כיוון שאמצעי הפרסום קשורים ליעדים של יחסי ציבור, יועץ התקשורת של אביגל & אברמוביץ צריך לתרום את חלקו, והוא משלים עבור לקוחותיו את התמונה המלאה.

דוגמאות לעבודות שלנו

חומרי הסברה ופרסום כללי

מאבקים ציבוריים

יצירת מיתוג ייחודי להסתדרות המח"ר

עיצוב שוברי תשלום וטפסים לרשויות ותאגידי מים

אתרי אינטרנט

מיתוג מרכזי שירות לקוחות

מיתוג תאגידים

חומרי הסברה ופרסום לתאגידי מים

צור קשר-לא לגעת בשום אופן

דרונט בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד